Santral Sistemleri

Santral Sistemleri

Telefon santral sistemleri tüm şirketler için büyük önem  taşımaktadır. İletişim ağınızda oluşabilecek aksaklıklar ve  sorunlar hem zaman hem de iş gücü kaybına sebebiyet  vermektedir.İletişim sistemleri ve telefon santralleri konusunda yüksek  teknolojiye sahip telefon santral sistemleri işletmeler ve kurumlar için farklı yapıda ergonomik  çözümler üretmektedir. Günümüzde iletişim ve telekomünikasyon alanında büyük  yenilikler vardır. Bunlardan hiç şüphesiz VoIP en  önemlilerindendir. Bugün VoIP sayesinde şubeler arası  ya da anlaşmalı olduğunuz şirketlerle ücretsiz telefon  görüşmesi yapılabilmektedir. Telefon santrali, sayısal ve hybrid yapıda olup küçük işletmeler için yüzlerce özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. IP telefon santralleri ile ip telefon ile uzak ofis, dect entegrasyonu , ISDN , PRI , BRI , VoIP , PBX , PABX , IP PBX gibi iletişim teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır.Dect ( Telsiz ) telefon entegrasyonu ile iletişiminizi özgürce sağlayabilirsiniz. Büyük ve geniş alanlara sahip işletmelerde sürekli iletişim kurulması gereken kişilere, kolayca ulaşılabilmesine olanak sağlamaktadır.Çağri merkezi (call center) Müşteri memnuniyetini önemseyen işletmelerin vazgeçilmez bir unsuru olmaktadır. Genel iletişim aracı olarak telefon sistemleri kullanıldığı düşünülürse, gelen çağrıların zamanında cevaplanması hizmet kalitesi için görüşmelerin kayıt altına alınması, personel kaynaklı hataları ortadan kaldırması için kurulmuş merkezlerdir. Çağrı merkezleri birkaç kişi, ya da yüzlerce kişiden oluşabilmektedir. Müşteri hizmetlerinin asıl kuruluş gayesi mutlak müşteri memnuniyetidir.Telefon santraline bağlanacak olan FCT cihazları ile şirket içi GSM görüşmelerinizi daha ekonomik olarak yapmanıza olanak tanımaktadır. FCT cihazı şirket santralinize bir dış hat gibi bağlanır ve bu hattan yapılacak olan aramaların FCT cihazın içinde bulunan GSM SIM kart ile GSM GSM görüşmesi şeklinde yapılmasını sağlar. Telefon santrali konusunda birçok marka bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, Telesis, Karel, Alcatel, Siemens'dir.

Telefon ses kayıt sistemleri müşterileriniz ile yaşanan sorunları çözme noktasında en büyük yardımcınız olacaktır. Örneğin işletme personeliniz ile müşteri arasında gelişen bir telefon tartışması sonucu müşteri şikayeti ile karşılaştınız da telefon ses kayıt sistemleri personel kaynaklı hataları çözme noktasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Fax server ile gelen fax giden faxlara kolayca ulaşabilme imkanı sağlanır. Activefax bir veya çok kullanıcının bilgisayarından fax göndermesine imkan tanır. Fax server ile ay gün yıl olarak arşiv tutabilir, Activefax ile arşivlerinize kolayca ulaşarak gelen ve giden faks trafiğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.Seslendirme ve acil anons gibi profesyonel ses sistemleri ile kalabalık kitlelere kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlayarak kitle bazında bilgilendirme yapabilmenize olanak sağlamaktadır.Görüntülü diafon sistemleri basit olarak, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir.

Ankara da telefon santral satış ve santral teknik servis hizmeti konularında da hizmet veren firmamız uzman ve yetkin personeli ile Telesis, Karel, Fortel, Alcatel, Xpeech gibi pek çok telefon santralinin bakım ve santral teknik servis hizmetini yürütmektedir.

 

 

ANKARA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER,

Telesis,Karel,Fortel Santral  Kavaklıdere Servisi, Karel Santral Cinnah Servisi, Karel Santral Hoşdere Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Ayrancı Servisi, Karel Santral Turan Güneş Servisi, Karel Santral Oran Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Sancak Mahhallesi Servisi, Karel Santral Birlik Mahallesi Servisi, Karel Santral Balgat Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Öveçler Servisi, Karel Santral Cevizlidere Servisi, Karel Santral Yüzüncüyıl Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral 100.Yıl Servisi, Karel Santral Çiğdem Mahallesi Servisi, Karel Santral Çayyolu Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Ümitköy Servisi, Karel Santral Beysukent Servisi, Karel Santral Bilkent Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Beştepe Servisi, Karel Santral Bahçelievler Servisi, Karel Santral Emek Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Beşevler Servisi, Karel Santral Tandoğan Servisi, Karel Santral Mebusevleri Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Maltepe Servisi, Karel Santral Demirtepe Servisi, Karel Santral Sıhhiye Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Kolej Servisi, Karel Santral Kurtuluş Servisi, Karel Santral Siteler Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Aydınlıkevler Servisi, Karel Santral İskitler Servisi, Karel Santral Kazım Karabekir Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Akköprü Servisi, Karel Santral Ostim Servisi, Karel Santral İvedik Organize Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Sincan Servisi, Karel Santral Batıkent Servisi, Karel Santral Cebeci Servisi,
Telesis,Karel,Fortel Santral Kızılay Servisi, Karel Santral Çankaya Servisi, Karel Santral Gazi Osman Paşa Servisi,