Hakkımızda

Img

IŞIN TELEKOM 1983 yılından günümüze gerek kurumsal  gerekse bireysel müşterilerine profesyonel ses ve iletişim  çözümlerinin yanı sıra birçok alanda  hizmet vermektedir.  1983 yılında IŞIN TELEKOM Ltd.Şti. adıyla kurulan firmamız 2004  yılında gerçekleştirdiği yeniden yapılanma faaliyetlerinin  sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim  hizmetlerini de eklemiş, bu sayede  kendini “Bilgi çağına  uygun olarak yapılanmış, ses, data ve görüntünün en  etkin şekilde iletilmesi konusunda uzmanlaşmış oluşum”  olarak yeniden tanımlamıştır. 2005 yılından itibaren  faaliyet konularına kamera ve güvenlik sistemleri, yangın  ve hırsız alarm sistemlerinide ekleyerek çok geniş bir ürün  yelpazesiyle müşterilerine anahtar teslim çözümler  üretmektedir.

Türkiye de ses taşıma tekelinin kalkmasından ve Uzak Mesafe Telefon Hizmeti lisanslarının şirketlere dağıtılması ile birlikte Telekom pazarındaki yeni oyuncular olan yeni işletmecilere yönelik çözümleri de sunmaktadır. IŞIN TELEKOM, öncelikle telefon hattından ön seçimli hizmet verecek olan işletmecilerin abone tarafında ihtiyaç duyduğu Whoip ve altyapı  cihazları konusunda, satış teknik destek,kurulum ve bakım çözüm ortaklığını Türkiye distribütörü ile anlaşmaya varmıştır. Bu sayede IŞIN TELEKOM dünya devi olan firmalarla çalışmaya devam etmektedir.

Telekomünikasyon, Bilişim ve Güvenlik sektörünün bugün ve gelecekte ihtiyaç duyacağı tüm ürün ve çözümleri sunabilen uzman kadrosu ve sürekli yenilenen ürün ve hizmet yelpazesi ile IŞIN TELEKOM küçük,orta ve büyük ölçekli kuruluşlardan bir müşteri portföyüne sahiptir..

 

REFERANSLARIMIZ

KAYA TURİZM ,İLA TURİZM ,ANKARA ANI TUR ,İZ TURİZM ,AYBER TURİZM ,VES TURİZM ,KARACAN GRUP İNŞAAT ,OBA İNŞAAT, KIRAÇOĞLU OTOMOTİV, Z LASTİK, CEYLAN OTO LASTİK, DİGİTEST ELEKTRONİK, SANTRAL MAĞAZALARI,ALTIN ÇİZGİ KUYUMCULUK, İNCİ KOLEJİ, ÖZEN İŞ ÇADIR, EKS-PA, HP SERVİS, ÇERÇİ HUKUK, AYDOĞANLAR YAPI MARKET, NORM MAKİNA, DAMLA LED, ATILGANLAR, ORSA ELEKTRONİK ,DOMİNOS ANKARA, SHELL ANKARA , TALİP ÇİÇEKÇİLİK, MADALYON REKLAM, YİĞİT ELEKTRONİK ,ORJİNAL TORNA ,ATELSAN ELEKTRONİK ,YAPAŞ ZİNCİR ,SİNERJİ DİŞ KLİNİĞİ ,GÜNİZ DENTAL ,POLAT İNŞAAT ,ÖZTÜRK MARKETLER, AK LOJİSTİK ,ANKON DANIŞMANLIK ,KOYUNLU OTEL ,TARİHİ MUTFAK LOKANTASI ,RUSA FEDERASYONU KÜLTÜR MERKEZİ ,ÇİMUKA KULUKKA MAKİNALARI,ETİMESGUT HÜKÜMET KONAĞI ,KEMİPAZ,KDC MÜHENDİSLİK,DOĞRU MÜHENDİSLİK,MAMAK AĞIZ DIŞ,DR SEMİH SÜREYYA YAZICI,GİRİŞİMCİLER İNŞ.ÇİZGİ GAYRİMENKUL ANKARA A.Ş.,BAŞAK TEKSTİL,TURTAŞ TURİZM,MEHMET ALPTEKİN İNŞ.,BANDEN BAĞIMSIZ DENETİM,AŞKALE ÇİMENTO,BURAK BESİCİLİK,EPTİSA MÜHENDİSLİK,BAYHAN MÜHENDİSLİK,YENİ TÜRKİYE ULUSLARARASI ARAŞTIRMA MERKEZİ,TEKNOSA TEKNİK SERVİS ,VESTEL TEKNİK SERVİSLER,KUDRET HASTANELERİ,ABDULLAH ÖZDOĞAN, KOZA GRUP,DÜZEY RADYO TV YAYINCILIK,HÜRSİAD,